Ansatte

Måneskinn

Ann Kristin Wara

Stilling: Pedagogisk leder

Leder for avdelingen

Anne Bråthen

Stilling: Assistent
anne.brathen@tolpinrudbhg.no

Mona Pettersen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
918 54 040
mona.pettersen@tolpinrudbhg.no

Thomas Nilsen

Stilling: Pedagogisk leder
thomas.nilsen@tolpinrudbhg.no

Dagny Helen Magnussen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Anita Wiken

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
anita.wiken@tolpinrudbhg.no

Nordlys

Hanne Berghagen

Stilling: Pedagogisk leder
hanne.berghagen@tolpinrudbhg.no

Hilde Nygård Hoel

Stilling: Assistent
hilde.hoel@tolpinrudbhg.no

Inga-Terese Wien Haugerud

Stilling: Pedagogisk leder
inga-terese.w.h@tolpinrudbhg.no

Leder for avdelingen

John A Bomann-Priddle

Stilling: Fagarbeider
900 39 555
john.bomann-priddle@tolpinrudbhg.no

Buss-sjåfør / yrkessjåfør tunge kjøretøy og barne- og ungdomsarbeider

Maria Holten

Stilling: Assistent
maria.holten@tolpinrudbhg.no

Marianne Stenberg

Stilling: Pedagogisk leder

Rune Wibe

Stilling: Assistent
rune.wibe@tolpinrudbhg.no

Linda Hasle

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Regnbuen

Linda Kristiansen

Stilling: Assistent
970 44 895
linda.kristiansen@tolpinrudbhg.no

Maren Ulven Rolid

Stilling: Assistent
473 24 960
maren.ulven@tolpinrudbhg.no

Thomas Engen

Stilling: Assistent
928 00 489
thomas@tolpinrudbhg.no

Roksana Anna Gutkowska

Stilling: Assistent
roksana.gutkowska@tolpinrudbhg.no

Trine Krogstad

Stilling: Pedagogisk leder
975 15 804
trine.krogstad@tolpinrudbhg.no

Leder for avdelingen

Tora Dahlberg Blytt

Stilling: Pedagogisk leder
476 49 895
tora.dahlberg@tolpinrudbhg.no

Solstråla

Ida Birgitte Hamremoen

Stilling: Pedagogisk leder

Leder for avdelingen

Parvin Waled Khani

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
parvin.khani@tolpinrudbhg.no

Trine Skaug

Stilling: Pedagogisk leder
909 33 406
trine.skaug@tolpinrudbhg.no

Jamie Webber

Stilling: Assistent
jamie.webber@tolpinrudbhg.no

Andre ansatte

Anne Guri Ulven Larsen

Stilling: Daglig leder
455 05 707
anne.guri@tolpinrudbhg.no

Lisa Cordwell

Stilling: Pedagogisk leder

Permisjon fra 01.06.22-01.05.23

Maria Bomann-Priddle

Stilling: Kontormedarbeider
413 36 395
maria@tolpinrudbhg.no

Barne- og ungdomsarbeider

Bang-On "Tio" Khotprhomsri

Stilling: Renholder

Knut Karlsen

Stilling: Vaktmester

Reidun Amundsen

Stilling: Vikar